Uniwersytet Gdański      Wydział Zarz±dzania    Katedra Rachunkowo¶ci  



      Strona domowa
      Program studiów


      kwestionariusz
      podanie


  Edycja XX NOWE

        
Gr. A - sem. 1

  Edycja XIXkontynuacja

         Gr. A - sem. 2

Aktualizacja planu:
ostatnia aktualizacja: 2014/09/19

UWAGA! Plan zajęć może ulec zmianom. Prosze sprawdzac plan na biezaco. Proszę również śledzić bieżące ogłoszenia.

Lista słuchaczy -
XX Edycja



Wyniki egzaminów


           Ogłoszenia





Studium Podyplomowe Rachunkowości i Finansów

 

 

 

Następujące osoby zdały poprawkę   z budżetowania  z dr J.Kujawskim dnia 12.09.2014 :

 

Martyna Łapińska 3

Magdalena Taracha 4

Paweł Kowalski 4

Beata Bartecka 3+

 

 

 

Studia Podyplomowe Rachunkowości i Finansów

Edycja XIX - Nr 2511 w roku akademickim 2013/2014

Rachunek kosztów ”

Prof.dr hab.Jerzy Gierusz

Wyniki z dnia 11.09.2014

 

1.       Sobiak Katarzyna             dost.plus

2.       Bendzmer Gabriela         dost. Plus

3.       Niechajczuk Natalia        dost.

4.       Hennig Iza                        dost.

5.       Mąkosa Aleksandra       dost.

6.       Osoby niewymienione    otrzymały  ndst.

 

 

Wyniki z „Rachunku kosztów i wyników” dr Marek Ossowski

Lp.

Nazwisko i imię

Ocena

1.   

Anusiak (Muszarska)  Małgorzata

4+

2.   

Baczkowski Paweł Mariusz

nie pisał

3.   

Bara Aleksandra

4+

4.   

Bartecka Beata

3+

5.   

Bendzmer Gabriela

4

6.   

Bielawska Mirosława Maria                      

5

7.   

Bizewska Monika  Jolanta

3+

8.   

Bolda Lidia

3+

9.   

Bożyk Daria

4

10. 

Bromboszcz Aleksandra Emilia

3+

11. 

Broniszewska Paulina Julia

3

12. 

Brzozowska Martyna Agnieszka

4

13. 

Chruszczyk  Małgorzata Monika  

3

14. 

Chwil Alicja Anna

4

15. 

Ciesielska Magdalena Anita

3

16. 

Czapp Dorota Maria

4+

17. 

Czarnowska Justyna

5

18. 

Czerwińska Marlena

nie pisała

19. 

Darsznik  Magdalena   (Marchel)

4

20. 

Dębińska Beata

3+

21. 

Dołkowski Bartosz

3+

22. 

Drahim Anna

3+

23. 

Fábián Celina Zofia

5

24. 

Figurska Katarzyna       

4+

25. 

Gębal Elżbieta

4

26. 

Glinka Agnieszka

3

27. 

Gollnik Ewa Elżbieta

3+

28. 

Gornowicz Grażyna Anna

5

29. 

Goœciniak Nina Agata            

4

30. 

Górska Maria

4+

31. 

Haber Przemysław

3+

32. 

Hennig Isabell Monika

4

33. 

Hildebrandt Alicja Dorota

5

34. 

Hoppe Monika

4+

35. 

Jafra Mirosława Grażyna

3+

36. 

Jażdżewska Agata Karolina

5

37. 

Kamińska Anna

5

38. 

Karczewska Joanna Agnieszka

4

39. 

Kolasa Monika Małgorzata

4+

40. 

Kołodziejczyk Wioleta

4+

41. 

Kopicka Joanna

3+

42. 

Kopko Radosław

4+

43. 

Kosznik Jarosław Henryk                           

4+

44. 

Kowalski Paweł        

4+

45. 

Kozłowska Dorota

nie pisała

46. 

Kucharska Małgorzata   

3+

47. 

Kulewicz Katarina    

nie pisała

48. 

Kwiatkowska Julia Maria

4+

49. 

Lalik-Kowalska Monika Katarzyna

5

50. 

Lesner Ewelina Anna

4

51. 

Leszczyńska Joanna 

4+

52. 

Lubieniecka Beata

3

53. 

Łapińska Martyna

3

54. 

Maj Aleksandra

4+

55. 

Malinowska Kamilla     

4

56. 

Mańkowska Hanna

4

57. 

Marzecka Marta Agnieszka               

nie pisała

58. 

Matyjasek Paulina

 

59. 

Mškosa Aleksandra

4

60. 

Merchel Lucyna

4+

61. 

Misztal Katarzyna Zofia

3

62. 

Narkiewicz Agnieszka Joanna

3+

63. 

Nawrot Honorata                            

3+

64. 

Nejman Monika Aleksandra

4

65. 

Niechajczuk Natalia Katarzyna  

3

66. 

Ołdakowska Kamila

5

67. 

Paluch Agnieszka Elżbieta

4+

68. 

Pierzchała Marta

zaliczone

69. 

Piwnik Milena Małgorzata

4+

70. 

Plesiak Mirosław Andrzej

3

71. 

Pobłocka Natalia Katarzyna

4+

72. 

Pogorzelska Iwona Renata  

4+

73. 

Pozorski Artur Paweł

2

74. 

Prokopowska Elżbieta

4+

75. 

Pszczoła Paweł

5

76. 

Rebell Andrzej                                      

5

77. 

Rozwadowski Waldemar Jan            

4

78. 

Rychert Tomasz

3

79. 

Ryłko Olga

3+

80. 

Skonieczna Karolina Maria

5

81. 

Skólska Agata

4+

82. 

Sobańska Izabela

4+

83. 

Sobiak Katarzyna Monika                        

4+

84. 

Songin Edvard  

3

85. 

Sosna Klaudyna  

4

86. 

Stankiewicz Kamila

3+

87. 

Stawicka Emilia

4

88. 

Szczęsna Agnieszka Maria

4+

89. 

Szulga Ewa                                          

nie pisała

90. 

Œliwka Wioleta

3

91. 

Taracha Magdalena

4+

92. 

Tomczyk Anna                                  

4+

93. 

Warsocka Renata

4+

94. 

Wojtkowska Aleksandra Maria

 

95. 

Wójcik Augustowicz Edyta Maria                              

4+

96. 

Wysocka Iwona

4+

97. 

Zajšc-Karczewska Aleksandra

 

98. 

Zakrzewska Lucyna

5

99. 

Zarębska Magda                      

 

100. 

Zarębska Natalia                          

5

101. 

Zšbkiewicz Magdalena Anna

5

102. 

Złotkowska Małgorzata            

4

103. 

Zontek Izabela Elżbieta                 

 

 

Róża Ziętkiewicz

Zaliczone

 

Ewa Ręczkowska

Zaliczone

 

Elżbieta Urniaź

4+

 

Xeniya Brik

4+

 

Tomasz Kaliszewski

4+

 

 

 

 

 

 

Studia Podyplomowe Rachunkowości i Finansów

Edycja XIX - Nr 2511 w roku akademickim 2013/2014

Rachunek kosztów ”

Prof.dr hab.Jerzy Gierusz

          Gr. 19  Sala 311                                 data 27.06.2014

Lp.

Nazwisko i imię

Ocena

1.     

Anusiak (Muszarska)  Małgorzata

2

2.     

Baczkowski Paweł Mariusz

 

3.     

Bara Aleksandra

4,5

4.     

Bartecka Beata

2

5.     

Bendzmer Gabriela

2

6.     

Bielawska Mirosława Maria                      

2

7.     

Bizewska Monika  Jolanta

2

8.     

Bolda Lidia

2

9.     

Bożyk Daria

2

10.   

Bromboszcz Aleksandra Emilia

2

11.   

Broniszewska Paulina Julia

 

12.   

Brzozowska Martyna Agnieszka

2

13.   

Chruszczyk  Małgorzata Monika  

2

14.   

Chwil Alicja Anna

2

15.   

Ciesielska Magdalena Anita

5

16.   

Czapp Dorota Maria

4

17.   

Czarnowska Justyna

2

18.   

Czerwińska Marlena

 

19.   

Darsznik  Magdalena   (Marchel)

3

20.   

Dębińska Beata

3

21.   

Dołkowski Bartosz

3

22.   

Drahim Anna

3,5

23.   

Fábián Celina Zofia

5

24.   

Figurska Katarzyna        

 

25.   

Gębal Elżbieta

3

26.   

Glinka Agnieszka

3

27.   

Gollnik Ewa Elżbieta

2

28.   

Gornowicz Grażyna Anna

5

29.   

Gościniak Nina Agata            

2

30.   

Górska Maria

5

31.   

Haber Przemysław

 

32.   

Hennig Isabell Monika

 

33.   

Hildebrandt Alicja Dorota

3

34.   

Hoppe Monika

2

35.   

Jafra Mirosława Grażyna

2

36.   

Jażdżewska Agata Karolina

 

37.   

Kamińska Anna

4,5

38.   

Karczewska Joanna Agnieszka

2

39.   

Kolasa Monika Małgorzata

4

40.   

Kołodziejczyk Wioleta

2

41.   

Kopicka Joanna

2

42.   

Kopko Radosław

2

43.   

Kosznik Jarosław Henryk                           

5

44.   

Kowalski Paweł        

2

45.   

Kozłowska Dorota

 

46.   

Kucharska Małgorzata   

4,5

47.   

Kulewicz Katarina   

 

48.   

Kwiatkowska Julia Maria

 

49.   

Lalik-Kowalska Monika Katarzyna

3

50.   

Lesner Ewelina Anna

3,5

51.   

Leszczyńska Joanna 

5

52.   

Lubieniecka Beata

2

53.   

Łapińska Martyna

3

54.   

Maj Aleksandra

4

55.   

Malinowska Kamilla     

2

56.   

Mańkowska Hanna

4

57.   

Marzecka Marta Agnieszka               

 

58.   

Matyjasek Paulina

2

59.   

Mąkosa Aleksandra

2

60.   

Merchel Lucyna

3

61.   

Misztal Katarzyna Zofia

 

62.   

Narkiewicz Agnieszka Joanna

4

63.   

Nawrot Honorata                             

2

64.   

Nejman Monika Aleksandra

4,5

65.   

Niechajczuk Natalia Katarzyna  

2

66.   

Ołdakowska Kamila

4

67.   

Paluch Agnieszka Elżbieta

5

68.   

Pierzchała Marta

 

69.   

Piwnik Milena Małgorzata

5

70.   

Plesiak Mirosław Andrzej

 

71.   

Pobłocka Natalia Katarzyna

3,5

72.   

Pogorzelska Iwona Renata  

3

73.   

Pozorski Artur Paweł

2

74.   

Prokopowska Elżbieta

3

75.   

Pszczoła Paweł

 

76.   

Rebell Andrzej                                      

3,5

77.   

Rozwadowski Waldemar Jan             

 

78.   

Rychert Tomasz

2

79.   

Ryłko Olga

2

80.   

Skonieczna Karolina Maria

 

81.   

Skólska Agata

4,5

82.   

Sobańska Izabela

3,5

83.   

Sobiak Katarzyna Monika                        

2

84.   

Songin Edvard  

3

85.   

Sosna Klaudyna  

3,5

86.   

Stankiewicz Kamila

 

87.   

Stawicka Emilia

3,5

88.   

Szczęsna Agnieszka Maria

3

89.   

Szulga Ewa                                          

2

90.   

Śliwka Wioleta

2

91.   

Taracha Magdalena

3

92.   

Tomczyk Anna                                   

4,5

93.   

Warsocka Renata

4

94.   

Wojtkowska Aleksandra Maria

 

95.   

Wójcik – Augustowicz Edyta Maria                              

3,5

96.   

Wysocka Iwona

4

97.   

Zając-Karczewska Aleksandra

 

98.   

Zakrzewska Lucyna

3

99.   

Zarębska Magda                      

 

100.         

Zarębska Natalia                          

3

101.         

Ząbkiewicz Magdalena Anna

5

102.         

Złotkowska Małgorzata           

4

103.         

Zontek Izabela Elżbieta                 

 

  1. Kałuża Marta                         2
  2. Czyszek Anna Ed. 14a          2
  3. Juchnowska Alicja  17          3
  4. Lewicka Hortensja   18         3
  5. Gawroński Zbigniew  18       2
  6. Mielke Agnieszka      17        2
  7. Brzeski Michał     17               2

 

 

Studia Podyplomowe Rachunkowości i Finansów

Edycja XX - Nr 2512 w roku akademickim 2014/2015

Protokół z zaliczenia „Wynagrodzenia i obciążenia płac”

mgr Barbara Strzałkowska-Gierusz

          Gr. 20  Sala 307                                 data 20.06.2014 r.

Lp.

Nazwisko i imię

Ocena

Podpis

1.     

Adamczyk Adriana

5

 

2.     

Arusewicz Wojciech                  

5

 

3.     

Bachmat Malwina Ewa

3,5

 

4.     

Bartkowska Agnieszka

3,5

 

5.     

Bazyluk Anna Czesława

4

 

6.     

Berendt Lucyna Katarzyna

2

 

7.     

Biernaciak Anna Maria                      

5

 

8.     

Bławat Filip Grzegorz

5

 

9.     

Bomba Paulina Aleksandra

4

 

10.   

Buć Katarzyna                            

4

 

11.   

Budnik Lidia

4,5

 

12.   

Chmura Zofia Maria 

3

 

13.   

Chróściewicz Piotr Władysław

5

 

14.   

Chwedyna Katarzyna Małgorzata

5

 

15.   

Chylińska Karolina Ewa

 

 

16.   

Chyła Anna Maria

3

 

17.   

Dampc Maciej Tomasz

2

 

18.   

Dróżyńska Marta Elżbieta

 

 

19.   

Dymek Maria

4,5

 

20.   

Fabian Maria

4

 

21.   

Gałwa Żaneta Magda

4,5

 

22.   

Goluch Katarzyna Anna

3,5

 

23.   

Gołębiewska Maria Iwona

4,5

 

24.   

Grajkowska Justyna Patrycja   

4

 

25.   

Gruchała Anna Maria

3,5

 

26.   

Jeżewska Małgorzata Maria

5

 

27.   

Jodłowska Agnieszka

5

 

28.   

Kerlla Joanna

 

 

29.   

Kostrzewa Ewa

2

 

30.   

Kozłowska Beata

4

 

31.   

Kuśnierz Aleksandra  Honorata                   

2

 

32.   

Kuźbicki Michał

3,5

 

33.   

Laskowska Emilia Ludwika

5

 

34.   

Leśniewicz Anna Barbara          

 

 

35.   

Łukasiewicz Karolina Elżbieta    

3,5

 

36.   

Makowski Łukasz Sławomir

3

 

37.   

Małek Magdalena Małgorzata  

4

 

38.   

Mańko Katarzyna

4

 

39.   

Maślach Karolina

4

 

40.   

Mazur Katarzyna               

2

 

41.   

Mikulska Iwona Jadwiga

5

 

42.   

Muszyńska Ewa

5

 

43.   

Natora Aleksandra  

 

 

44.   

Pacuk Ewa

5

 

45.   

Perdyan Gabriela

4,5

 

46.   

Piecyk Agnieszka                          

2

 

47.   

Pitołaj Monika Magdalena

4

 

48.   

Plichta Luiza Izabela  

2

 

49.   

Polańska Danuta

2

 

50.   

Potrykus Wojciech

3

 

51.   

Pryciak Wioleta Iwona        

4

 

52.   

Ramocka Agnieszka Maria        

 

 

53.   

Rogowski Bartosz Marek 

4

 

54.   

Saramak Ewa

3,5

 

55.   

Sionkowska Olga                  

5

 

56.   

Skrzypek Magdalena          

3,5

 

57.   

Sotnik Justyna Joanna

3,5

 

58.   

Stańczyk-Pilarczyk Anna Agnieszka

5

 

59.   

Sujka-Frączek Anna Katarzyna

5

 

60.   

Szczygieł Bartosz

 

 

61.   

Szkodowska Joanna

3,5

 

62.   

Szyjkowski Dariusz

3,5

 

63.   

Tarnowska Sylwia Anna           

3

 

64.   

Trawicka Adriana Małgorzata

2

 

65.   

Treder Maria Sabina

5

 

66.   

Treder-Reszka Agnieszka      

3

 

67.   

Waldzińska Magdalena Maria

2

 

68.   

Wassermannova Silvia  

 

 

69.   

Wierzchowska Urszula Danuta

3

 

70.   

Wróbel Kamila Elżbieta

4,5

 

71.   

Wygocka Martyna Maria

3,5

 

72.   

Wyszecka Aneta                     

5

 

73.   

Zaszczyryńska Lidia Maria

4

 

74.   

Zawadzki Krzysztof

2

 

75.   

Zelinska Kamila Wioletta

4

 

76.   

Zych Katarzyna Ewa

4

 

 

Kołodziejczyk Wioletta         2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Studia Podyplomowe Rachunkowości i Finansów

Edycja XX - Nr 2512 w roku akademickim 2014/2015

Protokół z egzaminu

 „Podstawy rachunkowości”

Dr Sylwia Silska-Gembka

 

          Gr. 20  Sala 307                                                                   data 09.05.2014

Lp

Nazwisko i imię

Ocena

1.     

Adamczyk Adriana

4,5

2.     

Arusewicz Wojciech                  

2

3.     

Bachmat Malwina Ewa

4,5

4.     

Bartkowska Agnieszka

4

5.     

Bazyluk Anna Czesława

5

6.     

Berendt Lucyna Katarzyna

3,5

7.     

Biernaciak Anna Maria                      

5

8.     

Bławat Filip Grzegorz

5

9.     

Bomba Paulina Aleksandra

5

10.   

Buć Katarzyna                            

4,5

11.   

Budnik Lidia

5

12.   

Chmura Zofia Maria 

4

13.   

Chróściewicz Piotr Władysław

4

14.   

Chwedyna Katarzyna Małgorzata

5

15.   

Chylińska Karolina Ewa

 

16.   

Chyła Anna Maria

4,5

17.   

Dampc Maciej Tomasz

3,5

18.   

Dróżyńska Marta Elżbieta

5

19.   

Dymek Maria

5

20.   

Fabian Maria

5

21.   

Gałwa Żaneta Magda

4,5

22.   

Goluch Katarzyna Anna

2

23.   

Gołębiewska Maria Iwona

5

24.   

Grajkowska Justyna Patrycja   

 

25.   

Gruchała Anna Maria

4

26.   

Jeżewska Małgorzata Maria

5

27.   

Jodłowska Agnieszka

5

28.   

Kerlla Joanna

 

29.   

Kostrzewa Ewa

4

30.   

Kozłowska Beata

5

31.   

Kuśnierz Aleksandra  Honorata                   

3,5

32.   

Kuźbicki Michał

3

33.   

Laskowska Emilia Ludwika

5

34.   

Leśniewicz Anna Barbara          

4,5

35.   

Łukasiewicz Karolina Elżbieta    

5

36.   

Makowski Łukasz Sławomir

5

37.   

Małek Magdalena Małgorzata  

3,5

38.   

Mańko Katarzyna

4,5

39.   

Maślach Karolina

3

40.   

Mazur Katarzyna              

4,5

41.   

Mikulska Iwona Jadwiga

4,5

42.   

Muszyńska Ewa

4,5

43.   

Natora Aleksandra  

2

44.   

Pacuk Ewa

5

45.   

Perdyan Gabriela

5

46.   

Piecyk Agnieszka                           

5

47.   

Pitołaj Monika Magdalena

3,5

48.   

Plichta Luiza Izabela  

4,5

49.   

Polańska Danuta

3

50.   

Potrykus Wojciech

4,5

51.   

Pryciak Wioleta Iwona        

5

52.   

Ramocka Agnieszka Maria        

4,5

53.   

Rogowski Bartosz Marek 

5

54.   

Saramak Ewa

5

55.   

Sionkowska Olga              

4

56.   

Skrzypek Magdalena          

5

57.   

Sotnik Justyna Joanna

4

58.   

Stańczyk-Pilarczyk Anna Agnieszka

5

59.   

Sujka-Frączek Anna Katarzyna

5

60.   

Szczygieł Bartosz

4,5

61.   

Szkodowska Joanna

4,5

62.   

Szyjkowski Dariusz

4,5

63.   

Tarnowska Sylwia Anna           

4,5

64.   

Trawicka Adriana Małgorzata

5

65.   

Treder Maria Sabina

4,5

66.   

Treder-Reszka Agnieszka      

3,5

67.   

Waldzińska Magdalena Maria

 

68.   

Wassermannova Silvia  

 

69.   

Wierzchowska Urszula Danuta

2

70.   

Wróbel Kamila Elżbieta

5

71.   

Wygocka Martyna Maria

4,5

72.   

Wyszecka Aneta                     

5

73.   

Zaszczyryńska Lidia Maria

5

74.   

Zawadzki Krzysztof

4,5

75.   

Zelinska Kamila Wioletta

4

76.   

Zych Katarzyna Ewa

5

Kołodziejczyk Wioleta edycja 19 - 4

Assomo Sylvian - 2

Celmer Karolina – 4,5

 

 

Studia Podyplomowe Rachunkowości i Finansów

Edycja XX - Nr 2512 w roku akademickim 2014/2015

Protokół z egzaminu

 „Podstawy prawne działalności gospodarczej”

mgr Joanna Aponowicz-Chrzanowska

 

          Gr. 20  Sala 307                                                                   data 23.05.2014 r

Lp

Nazwisko i imię

Ocena

77.   

Adamczyk Adriana

 3

78.   

Arusewicz Wojciech                  

 

79.   

Bachmat Malwina Ewa

 3+

80.   

Bartkowska Agnieszka

 4+

81.   

Bazyluk Anna Czesława

 5

82.   

Berendt Lucyna Katarzyna

 3+

83.   

Biernaciak Anna Maria                      

 4+

84.   

Bławat Filip Grzegorz

 4

85.   

Bomba Paulina Aleksandra

 4

86.   

Buć Katarzyna                            

 4

87.   

Budnik Lidia

 5

88.   

Chmura Zofia Maria 

 3

89.   

Chróściewicz Piotr Władysław

 4+

90.   

Chwedyna Katarzyna Małgorzata

 4

91.   

Chylińska Karolina Ewa

 

92.   

Chyła Anna Maria

 4

93.   

Dampc Maciej Tomasz

 3+

94.   

Dróżyńska Marta Elżbieta

 4

95.   

Dymek Maria

 4

96.   

Fabian Maria

 4+

97.   

Gałwa Żaneta Magda

 3+

98.   

Goluch Katarzyna Anna

 3

99.   

Gołębiewska Maria Iwona

 4+

100.         

Grajkowska Justyna Patrycja   

 4+

101.         

Gruchała Anna Maria

 4

102.         

Jeżewska Małgorzata Maria

 4

103.         

Jodłowska Agnieszka

 4+

104.         

Kerlla Joanna

 

105.         

Kostrzewa Ewa

 4

106.         

Kozłowska Beata

 4

107.         

Kuśnierz Aleksandra  Honorata                   

 4

108.         

Kuźbicki Michał

 4+

109.         

Laskowska Emilia Ludwika

 3+

110.         

Leśniewicz Anna Barbara          

 4

111.         

Łukasiewicz Karolina Elżbieta    

 3+

112.         

Makowski Łukasz Sławomir

 4

113.         

Małek Magdalena Małgorzata  

 4

114.         

Mańko Katarzyna

 3+

115.         

Maślach Karolina

 4

116.         

Mazur Katarzyna              

 4

117.         

Mikulska Iwona Jadwiga

 3+

118.         

Muszyńska Ewa

 4+

119.         

Natora Aleksandra  

 4

120.         

Pacuk Ewa

 4

121.         

Perdyan Gabriela

 4+

122.         

Piecyk Agnieszka                          

 4

123.         

Pitołaj Monika Magdalena

 

124.         

Plichta Luiza Izabela  

 4

125.         

Polańska Danuta

 4+

126.         

Potrykus Wojciech

 4

127.         

Pryciak Wioleta Iwona        

 4+

128.         

Ramocka Agnieszka Maria        

 3+

129.         

Rogowski Bartosz Marek 

 4+

130.         

Saramak Ewa

 4+

131.         

Sionkowska Olga              

 4

132.         

Skrzypek Magdalena          

 5

133.         

Sotnik Justyna Joanna

 4+

134.         

Stańczyk-Pilarczyk Anna Agnieszka

 4+

135.         

Sujka-Frączek Anna Katarzyna

 4

136.         

Szczygieł Bartosz

 

137.         

Szkodowska Joanna

 4+

138.         

Szyjkowski Dariusz

 3

139.         

Tarnowska Sylwia Anna           

 4

140.         

Trawicka Adriana Małgorzata

 4

141.         

Treder Maria Sabina

 4

142.         

Treder-Reszka Agnieszka      

 4

143.         

Waldzińska Magdalena Maria

 

144.         

Wassermannova Silvia  

 

145.         

Wierzchowska Urszula Danuta

 4

146.         

Wróbel Kamila Elżbieta

 4

147.         

Wygocka Martyna Maria

 4

148.         

Wyszecka Aneta                     

 5

149.         

Zaszczyryńska Lidia Maria

 4

150.         

Zawadzki Krzysztof

 4

151.         

Zelinska Kamila Wioletta

 4+

152.         

Zych Katarzyna Ewa

 4

 

Studia Podyplomowe Rachunkowości i Finansów

Edycja XIX - Nr 2511 w roku akademickim 2013/2014

Protokół z egzaminu  „Międzynarodowe Standardy Rachunkowości ”

Dr Karolina Gościniak

          Gr. 19  Sala 311           

Lp.

Nazwisko i imię

Ocena

153.         

Baczkowski Paweł Mariusz

 

154.         

Bara Aleksandra

Db