Uniwersytet Gdański      Wydział Zarządzania    Katedra Rachunkowości  



      Strona domowa
      Program studiów


      kwestionariusz
      podanie


  Edycja XXI NOWE

        
semestr 1

  Edycja XX kontynuacja

         semestr 2

Aktualizacja planu:
ostatnia aktualizacja: 2014/11/20

UWAGA! Plan zajęć może ulec zmianom. Prosze sprawdzac plan na biezaco. Proszę również sledzić bieżace ogłoszenia.

Lista słuchaczy -
XXI Edycja



Wyniki egzaminów


           Ogłoszenia





Studium Podyplomowe Rachunkowości i Finansów

Grupa 20

 

Egzamin poprawkowy z dnia 24 października 2014 roku

Przedmiot : Ewidencja kosztów pracy / wynagrodzenia /

Mgr Barbara Strzałkowska Gierusz

 

1. Magdalena Waldzińska 4+ db+

2. Adriana Trawicka 5. bdb

3. Katarzyna Mazur 4. db

4. Bartosz Szczygieł 4+ db+

5. Agnieszka Piecyk 4. db

6. Krzysztof Zawadzki 3+ dost+

7. Marta Drożyńska 3+ dost+

8. Ewa Kostrzewa 3. dost

9. Danuta Polańska 3+ dost+

 

 

 

 

Studia Podyplomowe Rachunkowości i Finansów

Edycja XIX - Nr 2511 w roku akademickim 2013/2014

Rachunek kosztów ”

Prof.dr hab.Jerzy Gierusz

1.   Skonieczna Karolina    dost plus

2.   Kwiatkowska Julia         dost.

3.   Bolda Lidia                     dost

4.   Bartecka Beata               dost

5.   Chwil Alicja                    dost. plus

6.   Broniszewska Paulina     dost. plus

7.   Bizewska Monika            dost.

8.   Malinowska Kamila         dost.

 

 

Następujące osoby zdały poprawkę   z budżetowania  z dr J.Kujawskim dnia 12.09.2014 :

 

Martyna Łapińska 3

Magdalena Taracha 4

Paweł Kowalski 4

Beata Bartecka 3+

 

 

 

Studia Podyplomowe Rachunkowości i Finansów

Edycja XIX - Nr 2511 w roku akademickim 2013/2014

Rachunek kosztów ”

Prof.dr hab.Jerzy Gierusz

Wyniki z dnia 11.09.2014

 

1.       Sobiak Katarzyna             dost.plus

2.       Bendzmer Gabriela         dost. Plus

3.       Niechajczuk Natalia        dost.

4.       Hennig Iza                        dost.

5.       Mąkosa Aleksandra       dost.

6.       Osoby niewymienione    otrzymały  ndst.

 

 

Wyniki z „Rachunku kosztów i wyników” dr Marek Ossowski

Lp.

Nazwisko i imię

Ocena

1.   

Anusiak (Muszarska)  Małgorzata

4+

2.   

Baczkowski Paweł Mariusz

nie pisał

3.   

Bara Aleksandra

4+

4.   

Bartecka Beata

3+

5.   

Bendzmer Gabriela

4

6.   

Bielawska Mirosława Maria                      

5

7.   

Bizewska Monika  Jolanta

3+

8.   

Bolda Lidia

3+

9.   

Bożyk Daria

4

10. 

Bromboszcz Aleksandra Emilia

3+

11. 

Broniszewska Paulina Julia

3

12. 

Brzozowska Martyna Agnieszka

4

13. 

Chruszczyk  Małgorzata Monika  

3

14. 

Chwil Alicja Anna

4

15. 

Ciesielska Magdalena Anita

3

16. 

Czapp Dorota Maria

4+

17. 

Czarnowska Justyna

5

18. 

Czerwińska Marlena

nie pisała

19. 

Darsznik  Magdalena   (Marchel)

4

20. 

Dębińska Beata

3+

21. 

Dołkowski Bartosz

3+

22. 

Drahim Anna

3+

23. 

Fábián Celina Zofia

5

24. 

Figurska Katarzyna       

4+

25. 

Gębal Elżbieta

4

26. 

Glinka Agnieszka

3

27. 

Gollnik Ewa Elżbieta

3+

28. 

Gornowicz Grażyna Anna

5

29. 

Goœciniak Nina Agata            

4

30. 

Górska Maria

4+

31. 

Haber Przemysław

3+

32. 

Hennig Isabell Monika

4

33. 

Hildebrandt Alicja Dorota

5

34. 

Hoppe Monika

4+

35. 

Jafra Mirosława Grażyna

3+

36. 

Jażdżewska Agata Karolina

5

37. 

Kamińska Anna

5

38. 

Karczewska Joanna Agnieszka

4

39. 

Kolasa Monika Małgorzata

4+

40. 

Kołodziejczyk Wioleta

4+

41. 

Kopicka Joanna

3+

42. 

Kopko Radosław

4+

43. 

Kosznik Jarosław Henryk                           

4+

44. 

Kowalski Paweł        

4+

45. 

Kozłowska Dorota

nie pisała

46. 

Kucharska Małgorzata   

3+

47. 

Kulewicz Katarina   

nie pisała

48. 

Kwiatkowska Julia Maria

4+

49. 

Lalik-Kowalska Monika Katarzyna

5

50. 

Lesner Ewelina Anna

4

51. 

Leszczyńska Joanna 

4+

52. 

Lubieniecka Beata

3

53. 

Łapińska Martyna

3

54. 

Maj Aleksandra

4+

55. 

Malinowska Kamilla     

4

56. 

Mańkowska Hanna

4

57. 

Marzecka Marta Agnieszka               

nie pisała

58. 

Matyjasek Paulina

 

59. 

Mškosa Aleksandra

4

60. 

Merchel Lucyna

4+

61. 

Misztal Katarzyna Zofia

3

62. 

Narkiewicz Agnieszka Joanna

3+

63. 

Nawrot Honorata                            

3+

64. 

Nejman Monika Aleksandra

4

65. 

Niechajczuk Natalia Katarzyna  

3

66. 

Ołdakowska Kamila

5

67. 

Paluch Agnieszka Elżbieta

4+

68. 

Pierzchała Marta

zaliczone

69. 

Piwnik Milena Małgorzata

4+

70. 

Plesiak Mirosław Andrzej

3

71. 

Pobłocka Natalia Katarzyna

4+

72. 

Pogorzelska Iwona Renata  

4+

73. 

Pozorski Artur Paweł

2

74. 

Prokopowska Elżbieta

4+

75. 

Pszczoła Paweł

5

76. 

Rebell Andrzej                                       

5

77. 

Rozwadowski Waldemar Jan            

4

78. 

Rychert Tomasz

3

79. 

Ryłko Olga

3+

80. 

Skonieczna Karolina Maria

5

81. 

Skólska Agata

4+

82. 

Sobańska Izabela

4+

83. 

Sobiak Katarzyna Monika                        

4+

84. 

Songin Edvard  

3

85. 

Sosna Klaudyna  

4

86. 

Stankiewicz Kamila

3+

87. 

Stawicka Emilia

4

88. 

Szczęsna Agnieszka Maria

4+

89. 

Szulga Ewa                                           

nie pisała

90. 

Œliwka Wioleta

3

91. 

Taracha Magdalena

4+

92. 

Tomczyk Anna                                  

4+

93. 

Warsocka Renata

4+

94. 

Wojtkowska Aleksandra Maria

 

95. 

Wójcik Augustowicz Edyta Maria                              

4+

96. 

Wysocka Iwona

4+

97. 

Zajšc-Karczewska Aleksandra

 

98. 

Zakrzewska Lucyna

5

99. 

Zarębska Magda                      

 

100. 

Zarębska Natalia                           

5

101. 

Zšbkiewicz Magdalena Anna

5

102. 

Złotkowska Małgorzata           

4

103. 

Zontek Izabela Elżbieta                 

 

 

Róża Ziętkiewicz

Zaliczone

 

Ewa Ręczkowska

Zaliczone

 

Elżbieta Urniaź

4+

 

Xeniya Brik

4+

 

Tomasz Kaliszewski

4+

 

 

 

 

 

 

Studia Podyplomowe Rachunkowości i Finansów

Edycja XIX - Nr 2511 w roku akademickim 2013/2014

Rachunek kosztów ”

Prof.dr hab.Jerzy Gierusz

          Gr. 19  Sala 311                                 data 27.06.2014

Lp.

Nazwisko i imię

Ocena

1.     

Anusiak (Muszarska)  Małgorzata

2

2.     

Baczkowski Paweł Mariusz

 

3.     

Bara Aleksandra

4,5

4.     

Bartecka Beata

2

5.     

Bendzmer Gabriela

2

6.     

Bielawska Mirosława Maria                       

2

7.     

Bizewska Monika  Jolanta

2

8.     

Bolda Lidia

2

9.     

Bożyk Daria

2

10.   

Bromboszcz Aleksandra Emilia

2

11.   

Broniszewska Paulina Julia

 

12.   

Brzozowska Martyna Agnieszka

2

13.   

Chruszczyk  Małgorzata Monika  

2

14.   

Chwil Alicja Anna

2

15.   

Ciesielska Magdalena Anita

5

16.   

Czapp Dorota Maria

4

17.   

Czarnowska Justyna

2

18.   

Czerwińska Marlena

 

19.   

Darsznik  Magdalena   (Marchel)

3

20.   

Dębińska Beata

3

21.   

Dołkowski Bartosz

3

22.   

Drahim Anna

3,5

23.   

Fábián Celina Zofia

5

24.   

Figurska Katarzyna       

 

25.   

Gębal Elżbieta

3

26.   

Glinka Agnieszka

3

27.   

Gollnik Ewa Elżbieta

2

28.   

Gornowicz Grażyna Anna

5

29.   

Gościniak Nina Agata            

2

30.   

Górska Maria

5

31.   

Haber Przemysław

 

32.   

Hennig Isabell Monika

 

33.   

Hildebrandt Alicja Dorota

3

34.   

Hoppe Monika

2

35.   

Jafra Mirosława Grażyna

2

36.   

Jażdżewska Agata Karolina

 

37.   

Kamińska Anna

4,5

38.   

Karczewska Joanna Agnieszka

2

39.   

Kolasa Monika Małgorzata

4

40.   

Kołodziejczyk Wioleta

2

41.   

Kopicka Joanna

2

42.   

Kopko Radosław

2

43.   

Kosznik Jarosław Henryk                           

5

44.   

Kowalski Paweł        

2

45.   

Kozłowska Dorota

 

46.   

Kucharska Małgorzata   

4,5

47.   

Kulewicz Katarina   

 

48.   

Kwiatkowska Julia Maria

 

49.   

Lalik-Kowalska Monika Katarzyna

3

50.   

Lesner Ewelina Anna

3,5

51.   

Leszczyńska Joanna 

5

52.   

Lubieniecka Beata

2

53.   

Łapińska Martyna

3

54.   

Maj Aleksandra

4

55.   

Malinowska Kamilla     

2

56.   

Mańkowska Hanna

4

57.   

Marzecka Marta Agnieszka               

 

58.   

Matyjasek Paulina

2

59.   

Mąkosa Aleksandra

2

60.   

Merchel Lucyna

3

61.   

Misztal Katarzyna Zofia

 

62.   

Narkiewicz Agnieszka Joanna

4

63.   

Nawrot Honorata                            

2

64.   

Nejman Monika Aleksandra

4,5

65.   

Niechajczuk Natalia Katarzyna  

2

66.   

Ołdakowska Kamila

4

67.   

Paluch Agnieszka Elżbieta

5

68.   

Pierzchała Marta

 

69.   

Piwnik Milena Małgorzata

5

70.   

Plesiak Mirosław Andrzej

 

71.   

Pobłocka Natalia Katarzyna

3,5

72.   

Pogorzelska Iwona Renata  

3

73.   

Pozorski Artur Paweł

2

74.   

Prokopowska Elżbieta

3

75.   

Pszczoła Paweł

 

76.   

Rebell Andrzej                                       

3,5

77.   

Rozwadowski Waldemar Jan            

 

78.   

Rychert Tomasz

2

79.   

Ryłko Olga

2

80.   

Skonieczna Karolina Maria

 

81.   

Skólska Agata

4,5

82.   

Sobańska Izabela

3,5

83.   

Sobiak Katarzyna Monika                        

2

84.   

Songin Edvard  

3

85.   

Sosna Klaudyna  

3,5

86.   

Stankiewicz Kamila

 

87.   

Stawicka Emilia

3,5

88.   

Szczęsna Agnieszka Maria

3

89.   

Szulga Ewa                                          

2

90.   

Śliwka Wioleta

2

91.   

Taracha Magdalena

3

92.   

Tomczyk Anna                                  

4,5

93.   

Warsocka Renata

4

94.   

Wojtkowska Aleksandra Maria

 

95.   

Wójcik – Augustowicz Edyta Maria                              

3,5

96.   

Wysocka Iwona

4

97.   

Zając-Karczewska Aleksandra

 

98.   

Zakrzewska Lucyna

3

99.   

Zarębska Magda                      

 

100.         

Zarębska Natalia                          

3

101.         

Ząbkiewicz Magdalena Anna

5

102.         

Złotkowska Małgorzata           

4

103.         

Zontek Izabela Elżbieta                 

 

  1. Kałuża Marta                         2
  2. Czyszek Anna Ed. 14a          2
  3. Juchnowska Alicja  17          3
  4. Lewicka Hortensja   18         3
  5. Gawroński Zbigniew  18       2
  6. Mielke Agnieszka      17        2
  7. Brzeski Michał     17               2

 

 

Studia Podyplomowe Rachunkowości i Finansów

Edycja XX - Nr 2512 w roku akademickim 2014/2015

Protokół z zaliczenia „Wynagrodzenia i obciążenia płac”

mgr Barbara Strzałkowska-Gierusz

          Gr. 20  Sala 307                                 data 20.06.2014 r.

Lp.

Nazwisko i imię

Ocena

Podpis

1.     

Adamczyk Adriana

5

 

2.     

Arusewicz Wojciech                  

5

 

3.     

Bachmat Malwina Ewa

3,5

 

4.     

Bartkowska Agnieszka

3,5

 

5.     

Bazyluk Anna Czesława

4

 

6.     

Berendt Lucyna Katarzyna

2

 

7.     

Biernaciak Anna Maria                      

5

 

8.     

Bławat Filip Grzegorz

5

 

9.     

Bomba Paulina Aleksandra

4

 

10.   

Buć Katarzyna                            

4

 

11.   

Budnik Lidia

4,5

 

12.   

Chmura Zofia Maria 

3

 

13.   

Chróściewicz Piotr Władysław

5

 

14.   

Chwedyna Katarzyna Małgorzata

5

 

15.   

Chylińska Karolina Ewa

 

 

16.   

Chyła Anna Maria

3

 

17.   

Dampc Maciej Tomasz

2

 

18.   

Dróżyńska Marta Elżbieta

 

 

19.   

Dymek Maria

4,5

 

20.   

Fabian Maria

4

 

21.   

Gałwa Żaneta Magda

4,5

 

22.   

Goluch Katarzyna Anna

3,5

 

23.   

Gołębiewska Maria Iwona

4,5

 

24.   

Grajkowska Justyna Patrycja   

4

 

25.   

Gruchała Anna Maria

3,5

 

26.   

Jeżewska Małgorzata Maria

5

 

27.   

Jodłowska Agnieszka

5

 

28.   

Kerlla Joanna

 

 

29.   

Kostrzewa Ewa

2

 

30.   

Kozłowska Beata

4

 

31.   

Kuśnierz Aleksandra  Honorata                   

2

 

32.   

Kuźbicki Michał

3,5

 

33.   

Laskowska Emilia Ludwika

5

 

34.   

Leśniewicz Anna Barbara          

 

 

35.   

Łukasiewicz Karolina Elżbieta    

3,5

 

36.   

Makowski Łukasz Sławomir

3

 

37.   

Małek Magdalena Małgorzata  

4

 

38.   

Mańko Katarzyna

4

 

39.   

Maślach Karolina

4

 

40.   

Mazur Katarzyna              

2

 

41.   

Mikulska Iwona Jadwiga

5

 

42.   

Muszyńska Ewa

5

 

43.   

Natora Aleksandra  

 

 

44.   

Pacuk Ewa

5

 

45.   

Perdyan Gabriela

4,5

 

46.   

Piecyk Agnieszka                           

2

 

47.   

Pitołaj Monika Magdalena

4

 

48.   

Plichta Luiza Izabela  

2

 

49.   

Polańska Danuta

2

 

50.   

Potrykus Wojciech

3

 

51.   

Pryciak Wioleta Iwona        

4

 

52.   

Ramocka Agnieszka Maria        

 

 

53.   

Rogowski Bartosz Marek 

4

 

54.   

Saramak Ewa

3,5

 

55.   

Sionkowska Olga                  

5

 

56.   

Skrzypek Magdalena          

3,5

 

57.   

Sotnik Justyna Joanna

3,5

 

58.   

Stańczyk-Pilarczyk Anna Agnieszka

5

 

59.   

Sujka-Frączek Anna Katarzyna

5

 

60.   

Szczygieł Bartosz

 

 

61.   

Szkodowska Joanna

3,5

 

62.   

Szyjkowski Dariusz

3,5

 

63.   

Tarnowska Sylwia Anna           

3

 

64.   

Trawicka Adriana Małgorzata

2

 

65.   

Treder Maria Sabina

5

 

66.   

Treder-Reszka Agnieszka      

3

 

67.   

Waldzińska Magdalena Maria

2

 

68.   

Wassermannova Silvia  

 

 

69.   

Wierzchowska Urszula Danuta

3

 

70.   

Wróbel Kamila Elżbieta

4,5

 

71.   

Wygocka Martyna Maria

3,5

 

72.   

Wyszecka Aneta                      

5

 

73.   

Zaszczyryńska Lidia Maria

4

 

74.   

Zawadzki Krzysztof

2

 

75.   

Zelinska Kamila Wioletta

4

 

76.   

Zych Katarzyna Ewa

4

 

 

Kołodziejczyk Wioletta         2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Studia Podyplomowe Rachunkowości i Finansów

Edycja XX - Nr 2512 w roku akademickim 2014/2015

Protokół z egzaminu

 „Podstawy rachunkowości”

Dr Sylwia Silska-Gembka

 

          Gr. 20  Sala 307                                                                   data 09.05.2014

Lp

Nazwisko i imię

Ocena

1.     

Adamczyk Adriana

4,5

2.     

Arusewicz Wojciech                  

2

3.     

Bachmat Malwina Ewa

4,5

4.     

Bartkowska Agnieszka

4

5.     

Bazyluk Anna Czesława

5

6.     

Berendt Lucyna Katarzyna

3,5

7.     

Biernaciak Anna Maria                      

5

8.     

Bławat Filip Grzegorz

5

9.     

Bomba Paulina Aleksandra

5

10.   

Buć Katarzyna                            

4,5

11.   

Budnik Lidia

5

12.   

Chmura Zofia Maria 

4

13.   

Chróściewicz Piotr Władysław

4

14.   

Chwedyna Katarzyna Małgorzata

5

15.   

Chylińska Karolina Ewa

 

16.   

Chyła Anna Maria

4,5

17.   

Dampc Maciej Tomasz

3,5

18.   

Dróżyńska Marta Elżbieta

5

19.   

Dymek Maria

5

20.   

Fabian Maria

5

21.   

Gałwa Żaneta Magda

4,5

22.   

Goluch Katarzyna Anna

2

23.   

Gołębiewska Maria Iwona

5

24.   

Grajkowska Justyna Patrycja   

 

25.   

Gruchała Anna Maria

4

26.   

Jeżewska Małgorzata Maria

5

27.   

Jodłowska Agnieszka

5

28.   

Kerlla Joanna

 

29.   

Kostrzewa Ewa

4

30.   

Kozłowska Beata

5

31.   

Kuśnierz Aleksandra  Honorata                   

3,5

32.   

Kuźbicki Michał

3

33.   

Laskowska Emilia Ludwika

5

34.   

Leśniewicz Anna Barbara          

4,5

35.   

Łukasiewicz Karolina Elżbieta    

5

36.   

Makowski Łukasz Sławomir

5

37.   

Małek Magdalena Małgorzata  

3,5

38.   

Mańko Katarzyna

4,5

39.   

Maślach Karolina

3

40.   

Mazur Katarzyna              

4,5

41.   

Mikulska Iwona Jadwiga

4,5

42.   

Muszyńska Ewa

4,5

43.   

Natora Aleksandra  

2

44.   

Pacuk Ewa

5

45.   

Perdyan Gabriela

5

46.   

Piecyk Agnieszka                          

5

47.   

Pitołaj Monika Magdalena

3,5

48.   

Plichta Luiza Izabela  

4,5

49.   

Polańska Danuta

3

50.   

Potrykus Wojciech

4,5

51.   

Pryciak Wioleta Iwona        

5

52.   

Ramocka Agnieszka Maria        

4,5

53.   

Rogowski Bartosz Marek 

5

54.   

Saramak Ewa

5

55.   

Sionkowska Olga              

4

56.   

Skrzypek Magdalena          

5

57.   

Sotnik Justyna Joanna

4

58.   

Stańczyk-Pilarczyk Anna Agnieszka

5

59.   

Sujka-Frączek Anna Katarzyna

5

60.   

Szczygieł Bartosz

4,5

61.   

Szkodowska Joanna

4,5

62.   

Szyjkowski Dariusz

4,5

63.   

Tarnowska Sylwia Anna           

4,5

64.   

Trawicka Adriana Małgorzata

5

65.   

Treder Maria Sabina

4,5

66.   

Treder-Reszka Agnieszka      

3,5

67.   

Waldzińska Magdalena Maria

 

68.   

Wassermannova Silvia  

 

69.   

Wierzchowska Urszula Danuta

2

70.   

Wróbel Kamila Elżbieta

5

71.   

Wygocka Martyna Maria

4,5

72.   

Wyszecka Aneta                     

5

73.   

Zaszczyryńska Lidia Maria

5

74.   

Zawadzki Krzysztof

4,5

75.   

Zelinska Kamila Wioletta

4

76.   

Zych Katarzyna Ewa

5

Kołodziejczyk Wioleta edycja 19 - 4

Assomo Sylvian - 2

Celmer Karolina – 4,5

 

 

Studia Podyplomowe Rachunkowości i Finansów

Edycja XX - Nr 2512 w roku akademickim 2014/2015

Protokół z egzaminu

 „Podstawy prawne działalności gospodarczej”

mgr Joanna Aponowicz-Chrzanowska

 

          Gr. 20  Sala 307                                                                   data 23.05.2014 r

Lp

Nazwisko i imię

Ocena

77.   

Adamczyk Adriana

 3

78.   

Arusewicz Wojciech                  

 

79.   

Bachmat Malwina Ewa

 3+

80.   

Bartkowska Agnieszka

 4+

81.   

Bazyluk Anna Czesława

 5

82.   

Berendt Lucyna Katarzyna

 3+

83.   

Biernaciak Anna Maria                       

 4+

84.   

Bławat Filip Grzegorz

 4

85.   

Bomba Paulina Aleksandra

 4

86.   

Buć Katarzyna                            

 4

87.   

Budnik Lidia

 5

88.   

Chmura Zofia Maria 

 3

89.   

Chróściewicz Piotr Władysław

 4+

90.   

Chwedyna Katarzyna Małgorzata

 4

91.   

Chylińska Karolina Ewa

 

92.   

Chyła Anna Maria

 4

93.   

Dampc Maciej Tomasz

 3+

94.   

Dróżyńska Marta Elżbieta

 4

95.   

Dymek Maria

 4

96.   

Fabian Maria

 4+

97.   

Gałwa Żaneta Magda

 3+

98.   

Goluch Katarzyna Anna

 3

99.   

Gołębiewska Maria Iwona

 4+

100.         

Grajkowska Justyna Patrycja   

 4+

101.         

Gruchała Anna Maria

 4

102.         

Jeżewska Małgorzata Maria

 4

103.         

Jodłowska Agnieszka

 4+

104.         

Kerlla Joanna

 

105.         

Kostrzewa Ewa

 4

106.         

Kozłowska Beata

 4

107.         

Kuśnierz Aleksandra  Honorata                   

 4

108.         

Kuźbicki Michał

 4+

109.         

Laskowska Emilia Ludwika

 3+

110.         

Leśniewicz Anna Barbara          

 4

111.         

Łukasiewicz Karolina Elżbieta    

 3+

112.         

Makowski Łukasz Sławomir

 4

113.         

Małek Magdalena Małgorzata  

 4

114.         

Mańko Katarzyna

 3+

115.         

Maślach Karolina

 4

116.         

Mazur Katarzyna              

 4

117.         

Mikulska Iwona Jadwiga

 3+

118.         

Muszyńska Ewa

 4+

119.         

Natora Aleksandra  

 4

120.         

Pacuk Ewa

 4

121.         

Perdyan Gabriela

 4+

122.         

Piecyk Agnieszka                          

 4

123.         

Pitołaj Monika Magdalena

 

124.         

Plichta Luiza Izabela  

 4

125.         

Polańska Danuta

 4+

126.         

Potrykus Wojciech

 4

127.         

Pryciak Wioleta Iwona        

 4+

128.         

Ramocka Agnieszka Maria        

 3+

129.         

Rogowski Bartosz Marek 

 4+

130.         

Saramak Ewa

 4+

131.         

Sionkowska Olga              

 4

132.         

Skrzypek Magdalena          

 5

133.         

Sotnik Justyna Joanna

 4+

134.         

Stańczyk-Pilarczyk Anna Agnieszka

 4+

135.         

Sujka-Frączek Anna Katarzyna

 4

136.         

Szczygieł Bartosz

 

137.         

Szkodowska Joanna

 4+

138.         

Szyjkowski Dariusz

 3

139.         

Tarnowska Sylwia Anna           

 4

140.         

Trawicka Adriana Małgorzata

 4

141.         

Treder Maria Sabina

 4

142.         

Treder-Reszka Agnieszka      

 4

143.         

Waldzińska Magdalena Maria

 

144.         

Wassermannova Silvia  

 

145.         

Wierzchowska Urszula Danuta

 4

146.         

Wróbel Kamila Elżbieta

 4

147.         

Wygocka Martyna Maria

 4

148.         

Wyszecka Aneta                     

 5

149.         

Zaszczyryńska Lidia Maria