Uniwersytet Gdański      Wydział Zarz±dzania    Katedra Rachunkowo¶ci  



      Strona domowa
      Program studiów


      kwestionariusz
      podanie


  Edycja XX NOWE

        
Gr. A - sem. 1

  Edycja XIXkontynuacja

         Gr. A - sem. 2

Aktualizacja planu:
ostatnia aktualizacja: 2014/06/25

UWAGA! Prosze sprawdzac plan na biezaco!

Lista słuchaczy -
XX Edycja



Wyniki egzaminów


           Ogłoszenia





Studium Podyplomowe Rachunkowości i Finansów

Wyniki egzaminu poprawkowego z „Wynagrodzeń i obciążeń płac „     – mgr B.Strzałkowska-Gierusz

1.       Wioleta Kołodziejczyk     2

2.       Aleksandra Kuśnierz        3

3.       Agnieszka Romocka  4

4.       Anna Leśniewicz 4

5.       Macjej Dampc 4

6.       Lucyna BAEMDT 4+

7.       Natalia Karanowska 4

 

 

UWAGA!

Bardzo proszę o wpłatę 30 zł za świadectwo ukończenia Studiów Podyplomowych Rachunkowości i Finansów. Kserokopię należy przesłać do sekretariatu Studiów.

 

Dziennik egzaminacyjny

STUDIUM PODYPLOMOWEGO RACHUNKOWOŚCI I FINANSÓW

Nr 2511 Edycja XIX czas trwania od 04.10.2013 - 04.07.2014

Lp

Nazwisko i Imię

Podstawy prawne działalności gospodarczej

System podatkowy

Podstawy rachunkowości

Rachunkowość finansowa

Wynagrodzenia i obciążenia płac

Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych

Instrumenty finansowe w

Międzynarodowe Standardy Rachunkowości

Rachunek kosztów

Rachunek kosztów i wyników podejmowaniu decyzji

Budżetowanie kosztów

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

1.     

Assomo Sylvain      

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

2.     

Bara Aleksandra

4

4,5

5

3,5

4,5

5

3,5

4

4,5

4,5

4,5

3.     

Bartecka Beata

3,5

3,5

4,5

 

5

5

4

 

 

3,5

 

4.     

Bendzmer Gabriela

4

4,5

4,5

3,5

5

4

4,5

3,5

 

4

3,5

5.     

Bielawska Mirosława Maria                      

4

4,5

5

4

5

5

5

3,5

3

5

4,5

6.     

Bizewska Monika  Jolanta

4

3,5

5

3

5

4,5

4,5

3,5

 

3,5

4

7.     

Bolda Lidia

3,5

4

5

4

5

5

4

3,5

 

3,5

3

8.     

Bożyk Daria

3,5

4,5

3

3

4

5

4,5

4

 

4

 

9.     

Bromboszcz Aleksandra Emilia

4

4

4,5

3

5

4

4,5

3,5

3

3,5

3,5

10.   

Broniszewska Paulina Julia

4

4

4,5

3

4,5

5

5

3

 

3

 

11.   

Brzozowska Martyna Agnieszka

3,5

3,5

4,5

3

4,5

4,5

4,5

4,5

3

4

4,5

12.   

Chruszczyk  Małgorzata Monika  

4

4

4,5

3

4,5

4

4,5

3

4,5

3

3

13.   

Chwil Alicja Anna

4

3,5

4,5

3

4,5

5

5

3,5

 

4

4

14.   

Ciesielska Magdalena Anita

4

4,5

5

3

4,5

5

5

4,5

5

3

4,5

15.   

Czapp Dorota Maria

4,5

4,5

4,5

4

3,5

5

4,5

4

4

4,5

4,5

16.   

Czarnowska Justyna

3

4,5

3,5

3,5

4

4,5

4,5

4

3,5

5

4,5

17.   

Darsznik  Magdalena   (Marchel)

5

4,5

5

3

4,5

4,5

4,5

4

3

4

4,5

18.   

Dębińska Beata

4

3

4,5

3

4,5

3,5

4,5

4

3

3,5

4

19.   

Dołkowski Bartosz

4,5

4

5

3

5

5

5

3,5

3

3,5

3

20.   

Drahim Anna

4,5

5

4,5

3

4,5

4,5

5

3,5

3,5

3,5

4,5

21.   

Fábián Celina Zofia

5

5

5

5

4,5

5

5

4,5

5

5

4,5

22.   

Figurska Katarzyna       

4

3,5

5

3

4

5

5

3

 

4,5

4,5

23.   

Gębal Elżbieta

4

4

5

3

5

5

4,5

3

3

4

4

24.   

Glinka Agnieszka

4

4

5

3,5

4,5

3,5

4,5

3,5

3

3

4

25.   

Gollnik Ewa Elżbieta

4,5

5

4,5

5

4

4,5

4,5

4

3

3,5

4

26.   

Gornowicz Grażyna Anna

4

4,5

4,5

4

4,5

5

5

4,5

5

5

3

27.   

Gościniak Nina Agata            

4

4,5

5

3

4

4,5

4,5

3

3,5

4

4,5

28.   

Górska Maria

4

4

5

5

5

5

4,5

3,5

5

4,5

5

29.   

Haber Przemysław

3,5

 

 

3

3,5

3,5

4,5

3,5

 

3,5

 

30.   

Hennig Isabell Monika

4

3,5

5

3

4,5

5

5

3,5

 

4

3,5

31.   

Hildebrandt Alicja Dorota

3,5

4

4,5

4

5

5

4,5

5

3

5

4,5

32.   

Hoppe Monika

4,5

5

5

5

5

4

4,5

 

3,5

4,5

5

33.   

Jafra Mirosława Grażyna

3,5

3

3,5

3

3,5

4,5

4,5

3

 

3,5

 

34.   

Jażdżewska Agata Karolina

4

4

4,5

4

3

5

5

3,5

 

5

4,5

35.   

Kamińska Anna

4,5

5

5

3,5

4,5

5

5

4

4,5

5

3,5

36.   

Karczewska Joanna Agnieszka

4

4

4,5

3

3,5

4

3,5

3

3

4

3

37.   

Kolasa Monika Małgorzata

4

3,5

5

4

5

5

4

3,5

4

4,5

4,5

38.   

Kołodziejczyk Wioleta

4

3

4

3

 

4

4,5

3

 

4,5

 

39.   

Kopicka Joanna

3,5

4

4,5

3

4,5

5

3,5

3,5

3

3,5

 

40.   

Kopko Radosław

4

3,5

5

3,5

5

5

4,5

3

3,5

4,5

4,5

41.   

Kosznik Jarosław Henryk                           

4

4,5

5

3,5

5

5

5

4

5

4,5

4,5

42.   

Kowalski Paweł        

4

3

3

3

3

3

4

3,5

 

4,5

 

43.   

Kozłowska Dorota

4

3,5

5

3,5

4,5

4,5

4,5

3,5

 

 

 

44.   

Kucharska Małgorzata   

4

4

5

3

3,5

5

4

3,5

4,5

3,5

4

45.   

Kulewicz Katarina          

4

4

4,5

 

5

4,5

4,5

3,5

 

 

 

46.   

Kwiatkowska Julia Maria

3

4

5

3

5

4,5

4,5

4

 

4,5

4,5

47.   

Lalik-Kowalska Monika Katarzyna

4,5

4,5

4,5

3

5

4,5

5

3

3

5

4,5

48.   

Oleszko  Ewelina Anna (Lesner)

4,5

3,5

4,5

3

5

4,5

4

3

3,5

4

4,5

49.   

Leszczyńska Joanna 

5

5

5

3

5

4

4,5

4

5

4,5

4,5

50.   

Lubieniecka Beata

3,5

3,5

5

3

4

3,5

4,5

3

3

3

3

51.   

Łapińska Martyna

4

3,5

5

3

3,5

4,5

4

3

3

3

 

52.   

Maj Aleksandra

4,5

4,5

4,5

4

3

5

4,5

3,5

4

4,5

4,5

53.   

Malinowska Kamilla     

4

4

3,5

3,5

5

3,5

4,5

3

 

4

5

54.   

Mańkowska Hanna

3,5

4

5

3

4,5

4

4

3,5

4

4

5

55.   

Marzecka Marta Agnieszka               

4

4

5

3

4,5

5

4,5

3,5

 

 

 

56.  2

Matyjasek Paulina

5

3,5

4,5

3

4,5

5

4,5

4

 

 

 

57.   

Mąkosa Aleksandra

3,5

3

4,5

3

5

3

4

3,5

 

4

4

58.   

Merchel Lucyna

4,5

4

5

3

4,5

5

5

3,5

3

4,5

4,5

59.   

Misztal Katarzyna Zofia

4,5

4,5

5

5

5

5

5

4,5

4,5

3

3,5

60.   

Anusiak Małgorzata  (Muszarska)

3

4,5

5

3

5

4

4,5

4,5

3,5

4,5

4,5

61.   

Narkiewicz Agnieszka Joanna

4

4

5

3

4,5

5

5

3

4

3,5

4,5

62.   

Nawrot Honorata                            

4,5

3,5

5

3

4

5

4,5

3

3

3,5

4,5

63.   

Nejman Monika Aleksandra

4

5

5

5

5

5

5

4,5

4,5

4

4,5

64.   

Niechajczuk Natalia Katarzyna  

4

4

4,5

3

4,5

5

4,5

3

 

3

4

65.   

Ołdakowska Kamila

4,5

5

5

5

5

5

4

4

4

5

5

66.   

Paluch Agnieszka Elżbieta

5

5

5

4

4,5

4

4,5

4,5

5

4,5

4,5

67.   

Pierzchała Marta

4

3

 

3

3

3,5

3,5

3

 

3,5

 

68.   

Piwnik Milena Małgorzata

4

4

3

3,5

4

5

5

3,5

5

4,5

3

69.   

Plesiak Mirosław Andrzej

3

3,5

4,5

3

3

4

3,5

3,5

 

3

 

70.   

Pobłocka Natalia Katarzyna

4

5

5

3

4

4,5

4,5

3,5

3,5

4,5

4

71.   

Pogorzelska Iwona Renata  

4

3,5

5

4

5

5

4,5

4

3

4,5

4

72.   

Pozorski Artur Paweł

3,5

3,5

4

3

3

4,5

4

3

3

3

3

73.   

Prokopowska Elżbieta

4,5

4

4,5

3,5

4

4,5

4,5

4

3

4,5

4

74.   

Pszczoła Paweł

3

4

5

3

4,5

3,5

5

3,5

 

5

 

75.   

Rebell Andrzej                                      

3

4,5

4,5

3

4,5

5

4,5

4

3,5

5

4,5

76.   

Rozwadowski Waldemar Jan            

3,5

3,5

4

3

4,5

4

5

4

 

4

4

77.   

Rychert Tomasz

4,5

4

5

3

3,5

4,5

4

3,5

 

3

 

78.   

Ryłko Olga

4

3,5

3

3

4

3

4

3,5

 

3,5

 

79.   

Skonieczna Karolina Maria

5

3,5

5

3

4

5

4,5

3,5

 

5

4,5

80.   

Skólska Agata

4

4,5

5

4

4

5

5

3

4,5

4,5

4,5

81.   

Sobańska Izabela

4

4

4,5

4

5

5

5

3,5

3,5

4,5

5

82.   

Sobiak Katarzyna Monika                        

3,5

4,5

5

4

4,5

5

5

3,5

 

4,5

4

83.   

Songin Edvard                    

5

3,5

3,5

3

5

3

4,5

3,5

3

3

3

84.   

Sosna Klaudyna  

4

4

3,5

4

4

4,5

5

4

3,5

4

3,5

85.   

Stankiewicz Kamila

3,5

3

3

3

3

3,5

4,5

3

 

3,5

 

86.   

Stawicka Emilia

5

4,5

5

4

4

5

4,5

4

3,5

4

5

87.   

Szczęsna Agnieszka Maria

4

4

5

3

4

3,5

4

3

3

4,5

4,5

88.   

Szulga Ewa                                           

4,5

3,5

3

3

4

3

 

3

 

 

 

89.   

Śliwka Wioleta

4

3

4,5

3

4,5

3,5

4,5

4

 

3

4

90.   

Taracha Magdalena

4,5

5

5

3

4,5

4

4

3

3

4,5

 

91.   

Tomczyk Anna                                   

4,5

5

4,5

4

4

5

5

4

4,5

4,5

3

92.   

Warsocka Renata

3,5

4

4,5

4

5

4,5

4,5

3,5

4

4,5

3

93.   

Wojtkowska Aleksandra Maria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

94.   

Wójcik-Augustowicz Edyta Maria                               

4

4

4,5

3

5

4

4,5

3,5

3,5

4,5

3

95.   

Wysocka Iwona

4,5

4

5

5

4

4,5

4

3

4

4,5

5

96.   

Zając-Karczewska Aleksandra

3

 

3,5

 

 

 

 

 

 

 

 

97.   

Zakrzewska Lucyna

4,5

4

4,5

3

4,5

4,5

4

4

3

5

4

98.   

Zarębska Magda                      

4

 

4

3

4,5

3

4

3,5

 

 

 

99.   

Zarębska Natalia                          

4,5

3,5

5

5

4,5

4,5

4,5

3

3

5

4,5

100.  

Ząbkiewicz Magdalena Anna

4,5

5

5

5

5

5

5

4,5

5

5

5

101.  

Złotkowska Małgorzata           

4

3

4,5

4

4

5

4,5

3

4

4

4

102.  

Zontek Izabela Elżbieta                 

4

3,5

4,5

4

3,5

5

5

3,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Budżetowanie  dr J.Kujawski

Studium Podyplomowe Rachunkowości i Finansów (XIX Edycja)

lp

Imię

Nazwisko i Imię

I

N

 

Z1

Z1

Z1

04.07.14

 

 

 

 

 

 

punkty

punkty

punkty

ocena

 

 

 

 

 

 

test

zadanie

razem

całość

1

 

Anusiak (Muszarska)  Małgorzata

 

 

 

7,0

10,0

17,0

db+

2

 

Baczkowski Paweł Mariusz

 

 

 

 

 

n

nie

3

 

Bara Aleksandra

 

 

 

8,5

10,0

18,5

db+

4

 

Bartecka Beata

 

 

 

4,0

4,0

8,0

nzal

5

 

Bendzmer Gabriela

 

 

 

9,0

5,0

14,0

dost+

6

 

Bielawska Mirosława Maria                      

 

 

 

7,0

10,0

17,0

db+

7

 

Bizewska Monika  Jolanta

 

 

 

6,0

9,0

15,0

db

8

 

Bolda Lidia

 

 

 

4,0

4,0

8,0

nzal

9

 

Bożyk Daria

 

 

 

5,0

1,0

6,0

nzal

11

 

Bromboszcz Aleksandra Emilia

 

 

 

5,5

9,0

14,5

dost+

12

 

Broniszewska Paulina Julia

 

 

 

7,0

0,0

7,0

nzal

13

 

Brzozowska Martyna Agnieszka

 

 

 

9,0

8,0

17,0

db+

14

 

Chruszczyk  Małgorzata Monika  

 

 

 

7,0

5,0

12,0

dost

15

 

Chwil Alicja Anna

 

 

 

6,0

9,0

15,0

db

16

 

Ciesielska Magdalena Anita

 

 

 

8,0

9,0

17,0

db+

17

 

Czapp Dorota Maria

 

 

 

8,0

10,0

18,0

db+

18

 

Czarnowska Justyna

 

 

 

7,0

10,0

17,0

db+

19

 

Czerwińska Marlena

 

 

 

 

 

n

nie

20

 

Darsznik  Magdalena   (Marchel)

 

 

 

8,0

10,0

18,0

db+

21

 

Dębińska Beata

 

 

 

7,0

9,0

16,0

db

22

Dołkowski Bartosz

 

 

 

8,0

4,0

12,0

dost

23

 

Drahim Anna

 

 

 

8,0

0,0

8,0

nzal

24

 

Fábián Celina Zofia

 

 

 

10,0

5,0

15,0

db

25

 

Figurska Katarzyna       

 

 

 

9,0

9,0

18,0

db+

26

 

Gałka Jacek Krzysztof

 

 

 

 

 

n

nie

27

 

Gębal Elżbieta

 

 

 

7,0

8,0

15,0

db

28

 

Glinka Agnieszka

 

 

 

6,0

9,0

15,0

db

29

 

Gollnik Ewa Elżbieta

 

 

 

6,0

10,0

16,0

db

30

 

Gornowicz Grażyna Anna

 

 

 

7,0

5,0

12,0

dost

31

 

Gościniak Nina Agata            

 

 

 

8,0

9,0

17,0

db+

32

 

Górska Maria

 

 

 

10,0

9,0

19,0

bdb

33

 

Haber Przemysław

 

 

 

5,0

3,0

8,0

nzal

34

 

Hennig Isabell Monika

 

 

 

5,5

8,0

13,5

dost+

35

 

Hildebrandt Alicja Dorota

 

 

 

7,0

2,0

9,0

nzal

36

 

Hoppe Monika

 

 

 

9,0

10,0

19,0

bdb

37

 

Jafra Mirosława Grażyna

 

 

 

6,0

2,0

8,0

nzal

38

 

Jażdżewska Agata Karolina

 

 

 

8,0

10,0

18,0

db+

40

 

Kamińska Anna

 

 

 

8,0

5,0

13,0

dost+

41

 

Karczewska Joanna Agnieszka

 

 

 

5,0

1,0

6,0

nzal

42

 

Kolasa Monika Małgorzata

 

 

 

8,0

10,0

18,0

db+

43

 

Kołodziejczyk Wioleta

 

 

 

4,0

0,0

4,0

nzal

44

 

Kopicka Joanna

 

 

 

4,0

0,0

4,0

nzal

45

 

Kopko Radosław

 

 

 

8,0

9,0

17,0

db+

46

 

Kosznik Jarosław Henryk                           

 

 

 

7,0

10,0

17,0

db+

47

 

Kowalski Paweł        

 

 

 

6,0

0,0

6,0

nzal

48

 

Kozłowska Dorota

 

 

 

 

 

n

nie

49

 

Kucharska Małgorzata